Kawiarnia Warszawa Bielany

Nasza kawa to uczta dla zmysłu smaku i wzorku

Na Rogu Cafe to niepowtarzalna kawiarnia na Bielanach, w której czas przybiera zupełnie inny wymiar. To ważny punkt gastronomiczny na mapie Warszawy, stworzony z myślą zarówno o miłośnikach kawy, którzy potrafią celebrować każdą sekundę jej spożywania, jak również o tych, którzy w biegu pomiędzy natłokiem zajęć pragną zaznać chwili relaksu przy pysznej, aromatycznej, przyprawionej nutą magii odległych krajów kawy. Tutaj można oderwać się od codziennych zajęć -poplotkować z przyjaciółmi lub z przyjemnością posiedzieć w samotności.

W naszej kawiarni na Bielanach przygotowujemy napar wyłącznie z najlepszej mieszanki ziarna kawowego, o bogatym smaku i pięknej kremie, serwując ucztę dla zmysłu smaku i wzorku. Wyselekcjonowane ziarna Arabiki nadają lekką, przyjemną kwaskowatość z delikatnym posmakiem migdałów i suszonych fig, a mały dodatek Robusty dodaje mocy i słodyczy – niezbędny element kompozycji włoskiego espresso. Harmonijnym dopełnieniem kawowej rozkoszy są pyszne, domowe ciasta i nietuzinkowe desery.

Nasza kawa jest naturalna, bez dodatków substancji chemicznych. Chcąc wydobyć z jej ziaren idealny smak, zawsze mielimy je bezpośrednio przed parzeniem, wypełniając wnętrze kawiarni wabiącym aromatem świeżo mielonej kawy. Aby zapewnić Państwu maksimum wrażeń smakowych, stale szkolimy personel naszej klimatycznej, pełnej uroku kawiarni na Bielanach u najlepszych baristów.

 

Pragniemy dodać, że dbamy także o miłośników herbaty. Zaparzamy ją z taką samą precyzją, jak kawę.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej kawiarni na Bielanach.

Sprawdź też: winiarnia, piwa regionalne, restauracja.